GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY

Autor: julka d, Gatunek: Proza, Dodano: 12 stycznia 2019, 12:39:26

taniec

Komentarze (18)

  • Dama z warokoczem Julka i i kto ma taki styl trampki i czapa dresiarz z Pragi




  • głupie porównanie valery;
    valery na galery!
    von!



  • co on ma na szyi?
    wygląda na chustę harcerską, nie wiem, co to jest, ale wygląda głupio.

    w sumie mi sie podoba, ale bez tej banderki, czy czegoś tam, a tramki w trąbkę, super są.

  • To kaptur

  • jestem młodsza od Julki :)

  • Dynamika jakiegoś tańca jest. Jednak ten kapelusz w TYM tańcu, zostanie na głowie tylko u profesjonalistów. Znaczy się- oboje muszą nimi być.

  • ciekawe te grafiki, co by było, gdyby się odwróciło kolory.

    • julka d
    • 12 stycznia 2019, 17:38:10

    valeria, na pradze nie bywam, ale ulubionym moim strojem zaraz po różowych balerinach i samonośnych jest dres, więc w twoim pojęciu - też jestem dresiarzem. i bardzo to lubię

    nn :) rzekł LvG - to kaptur jest i to jest kaptur.
    :)

    valeria - jak sobie życzysz.


    Beatrix - tak, taki miałam na nich pomysł:) ale własnie ich rozbieram, bo mam już tylko jedną stronę czarnej podkładki do antyramy i kawałeczek białej kredki / większość ogryzł psiaczek:)/ no i jak się już rozgrzali tańcem, no to niech.. :)


  • dresiarz to nie dres a białe skarpetki, a białe wkłada się w tramki, no i czapkę taką noszą.

    • julka d
    • 12 stycznia 2019, 17:50:58

    jestem pod wrażeniem twojej wiedzy w temacie. a czy najki i skarpetki pod kostkę się łapią na dresiarę? bo jak nie, to se cuś zrobię..

  • ubieraj się jak chcesz, ja nie mam do tego. tak po obejrzeniu mi się skojarzyło.:)

  • julka, a nie da się tak wkleić, żeby po najechaniu na obrazek, on się powiększał?
    bo lubię pooglądać, szczegóły, a na tym swoim laptopiku, to jakoś niewiele widzę :P

    fajne, i że tacy poplątani :)

    • julka d
    • 12 stycznia 2019, 18:22:56

    ja nie umiem. ale takie powiększanie jest najczęściej niekorzystne dla rysunku :)

    • julka d
    • 12 stycznia 2019, 18:25:56

    mowa:) umiem wkleić obrazek, bo mnie Coco nauczyła. w łatwy sposób wytłumaczyła.ja mam niechęć do efektów specjalnych. no, nie w odbiorze.

    • julka d
    • 12 stycznia 2019, 18:27:03

    kolorów na literkach nie umiem, podejrzewam, że trzeba pokombinować w tym jak się najedzie na drzewko przy wklejaniu. ale głowy nie dam:)



  • kap kap tur
    Nie domyśliłabym się.


    • Ir _
    • 12 stycznia 2019, 21:14:14

    Dobre:)))...a kto będzie im po tej sobotniej "gorączce" pot obcierał?....bo chłoptaś w tej bluzie z kapturem to raczej ugotowany będzie:)
    Fajne, b. mi się spodobało:)

    • julka d
    • 13 stycznia 2019, 00:20:53

    :)