SZKICE

Autor: julka d, Gatunek: Proza, Dodano: 08 stycznia 2019, 17:53:32

taki szkic był pierwszy

NA CZARNYM

 

 wyłagodziłam nieco linię ramion

NA CZARNYM

 

podniosłam jej lewe ramię w geście zakrywającym pierś, ale linia ramion nie pasuje do tej na kolanach

 

NA CZARNYM

 

upodobniłam je

 

NA CZARNYM

 

i jeszcze trochę

 

NA CZARNYM

 

ale dziewczyna już miała mnie dosyć, ubrała się i wyszła:)

 

NA CZARNYM

Komentarze (18)

    • julka d
    • 08 stycznia 2019, 17:55:34

    Coco umie zrobić z takich rysunków gif
    :)

  • nie ma znaczenia jakie ramiona, bo każdy ma inne.

  • masz gifa- słabo wyszedł, bo za małe zmiany były na zdjęciach, ale coś tam widać :)

    https://tiny.pl/tqvwb

  • ale najbardziej podoba mi się ostatni szkic tej co się ubrała i wyszła :) też biegam czasami w trampkach :) i w takim kierunku idź , niedopowiedzenia w szkicu muszą być, chociażby brak rąk jest wymowne, ważne że pobudza wyobraźnie . Dawaj więcej szkiców :)

    • Ir _
    • 08 stycznia 2019, 20:28:51

    "...ale dziewczyna już miała mnie dosyć, ubrała się i wyszła:)"
    I ten szkic jest moim zdaniem REWELACYJNY :)


  • gif słaby.


    szkice ciekawe.
    i mnie również najbardziej ostatni.
    ten szkic byłby ciekawszy, wg mnie, gdyby układ dłoni był nieco inny.


  • no, ostatnia damulka jest urocza, i fajnie jej zadek podwiało :)

  • Ostatnia jest fajna. Uwalnia twój potencjał, Julka :)

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 08:35:17

    Coco, dzięki! nie mógł wyjść inaczej, bo nie robiłam zdjęć w trakcie.

    Ir_ :)

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 08:45:28

    nn, żebyś wiedziała, że był inny!:D :D prawą dłonią dziewczyna pokazała mi na odchodnym środkowy palec, jak juz go ode mnie dostała, bo najpierw miała tylko ramiona i był to dosłownie wieszak, w miejscu na głowę był hak od niego właśnie, ale była jakaś taka bezosobowa, no to wytarłam hak, dałam usta dorzuciłam kapelusz, ubrałam w szpilki, ale się wkurzyła / wtedy własnie ten palec/, no to pozwoliłam wrócić żeby sobie zmieniła na ulubione trampki, wtedy schowała palec:)
    gdybym pamiętała robić skany z tych zmian to byłby fajny gif.

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 08:47:04

    mowa trwa, prawda? :D

    Бёяєlє, :)

  • Siedzi na sztorc.

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 15:56:22

    poszła się wyluzować, może zobaczymy czy jej się udało:)

  • julka, na innym kompie zauważyłam, że ta siedząca ma w zieloną (chyba) gumkę, której kolor ledwie widać, złapany ten warkocz, może by ją na krwisto czerwony machnąć, mogłoby być fajnie :)
    ale z drugiej strony to za mały element być może i taki punkcik czerwony, to właściwie, też, gupio :P

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 17:28:43

    nie byłoby głupio! chciałam, żeby tak było, ale mam w domu tylko biała, czarną i zieloną kredkę! zapominam kupić zestaw:)) i chyba czerwoną wchłonie czerń. pewnie zółta byłaby jeszcze dobrze widoczna. kupię i spróbuję:)

    • julka d
    • 09 stycznia 2019, 17:30:12

    jak zdążę, to jeszcze dzisiaj. no i muszę ją wysłać na jakieś tańce:)

  • ona taka chudzinka jest, może wyślij ją na pole














    dance;)

    • julka d
    • 10 stycznia 2019, 07:13:27

    chyba da się zrobić:)